Ara
Close this search box.

Fotoğraf Çekimleri

Çarpıcı, Profesyonel, Özgün Fotoğraflar

Fotoğraf makinası ne kadar iyi, ne kadar pratik olursa olsun fotoğrafçılık, deneyimli ve profesyonel bir bakış açısına sahip olmayı gerektirir.

Fotoğraflanması istenen anı profesyonel fotoğrafçılar en verimli ve çarpıcı şekilde öne çıkarabilir. Bu yüzden marka, özel günler, organizasyonlarda profesyonel hizmet alımı önemlidir.

Fotoğraf

Fotoğraf Hizmetimizde
Neler Sunuyoruz?

Fotoğraf çekimlerinde bize olan güveni önemsiyoruz. Müşterilerimiz işimizi iyi yaptığımız için bizi ve çalışmalarımızı seçiyor.

Neleri & Kimleri Fotoğraflıyoruz?

 • Organizasyon
 • Özel Günler
 • Konser

Pratik ve Hızlı Çözümler

 • Hızlı Planlama
 • Çabuk Aksiyon
 • Net İletişim

Profesyonel ve Deneyimli

 • Geniş Hizmet Ağı
 • Yılların Deneyimi
 • Kaliteli Çekimler

Nasıl Çalışıyoruz?

Bir kitabı kapağına göre yargılamak yanlış bir yaklaşım olabilir ancak ister bir işletme, ister bir müzik grubu olun hedef kitlenizin yönelimi tam da bu şekilde olacaktır. Hedef kitleniz sizin fotoğraflarınızı gördüğüde ilk ne izlenim elde ediyorsa, imajınız da o yönde şekilleniyor.

Kitleniz internette yapılan aramalar ve arama sonuçlarına tıklamalar vasıtasıyla web sitenizle, sosyal medya hesaplarınızla yüz yüze gelir. Sayfa yüklendiğinde, seçeneklerin olduğu sıkıcı bir genel ekran mı görüyorlar yoksa yardımcı olabilecek ekibin sıcak, gülümseyen yüzlerinin olduğu fotoğraflarla mı tanışıyorlar? Profesyonel fotoğrafların veya daha iyisi videoların bir işletme için yaratabileceği fark budur. Yüksek kaliteli fotoğraflara sahip olmak, işletmeniz için potansiyel müşterilere ve işletmenizde çalışan kişilere yardımcı olacaktır.

Elbette görsellerinizi stok fotoğraf sitelerinden bulabilir ya da cep telefonunuzdan çekerek sosyal medyaya ve web sitenize koyabilirsiniz ancak profesyonel hizmetler sayesinde müşterilerinizde fark yaratmanız daha kolay ve etkili olacaktır.

Fotoğraf makinası ne kadar iyi, ne kadar pratik olursa olsun fotoğrafçılık deneyimli ve profesyonel bir bakış açısına sahip olmayı gerektirir. Fotoğraflanmak istenen anı profesyonel fotoğrafçılar en verimli ve çarpıcı şekilde öne çıkarabilir. Bu yüzden marka, özel günler, organizasyonlarda profesyonel hizmet alımı önemlidir.

Arşipel Art Project olarak fotoğraf çekimlerinizde tarzımızı, müşterilerimizin önceliklerine göre şekillendiriyor, en iyi fotoğraf karelerini çekmek için çalışıyoruz. Fotoğraf çekimlerinde ışık, duruş, pozisyon, mekan, dekor, renk bilgimizi, kompozisyon yaratma ve yakalama deneyimimizle birleştiriyoruz. 

Çalışmalarımızda Fujifilm XT-4, Zhiyun Weebill S Gimbal (Stabilizer), DJI Mavic Air 2 Pro (Drone), Godox FV150 (Aydınlatma)başlıca ekipmanları ile fark yaratıyoruz.

Panel Sempozyum, Kongre; Düğün, Nişan, Doğum, Doğum günü; Konser, Açılış, Performans, Mezuniyet gibi etkinlik, özel gün ve bir çok konuda fotoğraflar çekiyor, onları en iyi şekilde işliyor ve müşterilerimize teslim ediyoruz. 

Süreçlerimiz genelde:

 1. Tanışma
 2. Mekan Keşfi
 3. Prova
 4. Fotoğraf Çekim
 5. İşleme
 6. Fotoğraf Teslimi

adımlarından oluşmaktadır. Fotoğrafını çekeceğimiz konu ile tanışmak en değer verdiğimiz adımlarımızdandır. Enerjiyi yakalayıp eşsiz ve profesyonel fotoğraf çekmek açısından iletişime önem veriyoruz. 

 

İletişime Geçin

Siz de Arşipel Art Project ile çalışmak istiyorsanız iletişime geçin, tekliflerimizi değerlendirin.

En özel anlarınızı fotoğraflamak istiyorsanız, işinizi şansa bırakmayın!

Dünyanın her yerinde olmasa da Türkiye'de uyum içinde 60+ kişi ve kurumla çalıştık, çalışıyoruz.