Ara
Close this search box.
Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Özgün, Yaratıcı, Çarpıcı Grafik Çalışmaları

Kötü tasarlanmış bir web sitesi, broşür hatta tişört tasarımına kısacası grafik tasarımına sahip birisi veya bir firma olmayın.

Yaratıcı, düşünceli, iyi tasarlanmış, güçlü grafik tasarım öğeleri önce kendi maliyetini daha sonra da başka giderlerin maliyetini karşılamada oldukça başarılıdır. Olumlu bir yatırım getirisi sunar. 

Markalaşma, markanızı koruma yolunda siz de doğru adımları atın.

Neler Sunuyoruz

Bize olan güveni önemsiyoruz. Müşterilerimiz işimizi iyi yaptığımız için bizi ve çalışmalarımızı seçiyor.

Neleri Tasarlıyoruz?

 • Flyer, Afiş
 • Kutu Oyunları
 • T-shirt

Pratik ve Hızlı Çözümler

 • Hızlı Planlama
 • Çabuk Aksiyon
 • Net İletişim

Profesyonel ve Deneyimli

 • Geniş Hizmet Ağı
 • Yılların Deneyimi
 • Kişiye/Kuruma Özel

Nasıl Çalışıyoruz?

Bir dakikanızı ayırın ve bildiğiniz, özellikle berbat bir logoyu hayal etmeye çalışın. Onu ilk gördüğünüzde markaya güvendiniz mi, yoksa başka bir şey seçmek istemenize mi neden oldu ?

Şimdi kötü tasarlanmış bir web sitesi düşünelim. Elbette web sitesinin hiç olmamasından iyidir. Şimdi, şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek için orada mı kaldınız yoksa gözleriniz kanayarak  geri düğmesine mi tıkladınız?

Kapınıza gelen ve ciddiye almanız için umutsuzca posta kutunuza sıkıştırılan yerel hazır yemek, su, halı yıkama görseline kaçımız gülmedik? Kağıt israfı değil mi? Ürünün veya hizmetin, bazı cafcaflı stok arka plan üzerine bindirilerek oluşturulmuş görsellerinin yer aldığı bir broşürden verim alamazsınız. 

Grafik tasarım bir masraftır, evet. Diğer ticari hizmetler gibi paraya mal olur. Ancak temizlik ekibinizden, lobi mobilyalarından veya mutfaktaki kahve makinenizden farklı olarak, grafik tasarım size geri dönüş sağlar.

Kötü tasarlanmış bir web sitesi, broşür hatta tişört tasarımına sahip birisi veya bir firma olmayın. Yaratıcı, düşünceli ve iyi tasarlanmış güçlü grafik tasarım öğeleri önce kendi maliyetini daha sonra da başka giderlerin maliyetini karşılamada oldukça başarılıdır. Olumlu bir yatırım getirisi sunar.

Bunun anlamı – ve Kebapçı Hasan’ın sana da söylüyoruz – grafik tasarım bir yatırımdır. Ucuza kaçmayı bırak Halı Yıkamacı Zafer, kıymetli bir iş yapıyorsun ama el ilanında halıları havada yıkadığın gözüküyor. Para kazanmak için para harcamanız gerekir. Kimsenin posta kutusunaki el ilanını buruşturup atmasını istemezsiniz.

Arşipel Art Project olarak grafik tasarım çalışmalarımızda tarzımızı, müşterilerimizin önceliklerine göre şekillendiriyor, trende uygun, yenilikçi ve özgün tasarımlar ortaya çıkarmak  için çalışıyoruz. 

 • Müzik gruplarının albüm kapaklarını, afişlerini,
 • İşletmelerin kurumsal kimliklerini,
 • Etkinliklerin dijital ve basılı görsellerini,

tasarlıyoruz.

Süreçlerimiz genelde:

 1. Tanışma
 2. Kurumsal Renk ve Görsel Seçimi
 3. Eskiz Çizimler
 4. Tasarım
 5. Grafik Tasarım Çalışması Teslimi

adımlarından oluşmaktadır. Grafik tasarım çalışmalarında uyum içinde çalışacağımız kişi veya kurumların zevklerine özel, özgün, dikkat çeken görseller oluşturuyoruz. 

İletişime Geçin

Siz de Arşipel Art Project ile çalışmak istiyorsanız iletişime geçin, tekliflerimizi değerlendirin.

Dünyanın her yerinde olmasa da Türkiye'de uyum içinde 180+ kişi ve kurumla çalıştık, çalışıyoruz.