Ara
Close this search box.
Video

Video Çekimleri

Çekim, Kurgu, Yönetmenlik

İzleyiciler videoda gördükleri bir mesajın %95’ini , bir metinde okurken sadece %10’unu hatırlarlar . Yani, iletişimin gerçek gücü videolarda yatmaktadır. Videolar markanızı, yeni ürün veya hizmetlerinizi tanıtırken eşsiz bir araçlardır. İster hizmet, ister ürün sunan bir işletme, ister bir müzik grubu, ister bir endüstriyel tesis olun, firmanızın, grubunuzun tanıtımı sırasında hareketli görüntülere yani videolara hedef kitleniz ile sağlıklı iletişim kurmak için ihtiyacınız olacaktır.

Neler Sunuyoruz

Bize olan güveni önemsiyoruz. Müşterilerimiz işimizi iyi yaptığımız için bizi ve çalışmalarımızı seçiyor.

Neleri & Kimleri Çekiyoruz?

 • Organizasyon
 • Özel Günler
 • Konser

Pratik ve Hızlı Çözümler

 • Hızlı Planlama
 • Çabuk Aksiyon
 • Net İletişim

Profesyonel ve Deneyimli

 • Geniş Hizmet Ağı
 • Yılların Deneyimi
 • Kaliteli Çekimler

Nasıl Çalışıyoruz?

Tüketiciler, teknolojinin gelişmesi ile beraber video içeriğiyle etkileşim kurmak, paylaşmak ve yorum yapmaktan yalnızca bir tık uzaktadır. Forbes’e göre, kullanıcılar videoları olmayan web sitelerine göre videoları olan web sitelerine 2,6 kat daha fazla zaman ayırıyorlar. Bu, kendi web sitelerinden reklam geliri elde etmek isteyen işletmeler için oldukça önemlidir.

Bir müşterinin etkileyici bir video ile hazırlanmış mesajınıza ulaşma ve yanıt verme olasılığı daha yüksektir. Daha sonra müşteriler Instagram‘da sizi takip etmek, sitenizden form doldurmak, YouTube kanalınıza abone olmak gibi etkileşimler yapacaktır. Müşterilerinizi asıl hedefinize yönlendirmek için videonuzu etkili bir pazarlama aracı olarak kullanın!

İzleyiciler videoda gördükleri bir mesajın %95’ini , bir metinde okurken sadece %10’unu hatırlarlar. Yani, iletişimin gerçek gücü videolarda yatmaktadır . Videolar markanızı, yeni ürün veya hizmetlerinizi tanıtırken eşsiz bir araçlardır.

İster hizmet, ister ürün sunan bir işletme, ister bir müzik grubu, ister bir endüstriyel tesis olun, firmanızın, grubunuzun tanıtımı sırasında hareketli görüntülere yani videolara hedef kitleniz ile sağlıklı iletişim kurmak için ihtiyacınız olacaktır. 

Endüstriyel tesislerinizde İş Güvenliği Uzmanı kadromuzla profesyonel çekimler yaparken aynı zamanda güvenliği de ön planda tutuyoruz. Kurumsal yapınızı, ürün yelpazenizi hedef kitlenize en iyi şekilde aktarmanızı sağlıyoruz. 

Arşipel Art Project olarak video çekimlerinizde tarzımızı, müşterilerimizin önceliklerine göre şekillendiriyor, en iyi görüntüleri oluşturmak için çalışıyoruz. Grafik tasarım, kurumsal kimlik, web sitesi hizmetlerimizle uyumlu çalışmalar ortaya çıkartıyoruz.

Panel Sempozyum, Kongre; Düğün, Nişan, Doğum, Doğum günü; Konser, Açılış, Performans, Mezuniyet gibi etkinlik, özel gün ve bir çok konuda video çekiyor, onları en iyi şekilde kurgulayıp ve müşterilerimize teslim ediyoruz. 

Süreçlerimiz genelde:

 1. Tanışma
 2. Mekan Keşfi
 3. Prova, Senaryo
 4. Video Çekim
 5. Kurgu
 6. Video Teslimi

adımlarından oluşmaktadır. Video çekimlerinde gimbal ile akıcı görüntüler, el çekimleri ile dinamik görüntüler, drone ile havadan görüntüler elde ediyor, Adobe Premiere ve Adobe After Effects ile kurgu yaparak çalışmamızı tamamlıyoruz.

Çalışmalarımızdan Örnekler

İletişime Geçin

Siz de Arşipel Art Project ile çalışmak istiyorsanız iletişime geçin, tekliflerimizi değerlendirin.

Dünyanın her yerinde olmasa da Türkiye'de uyum içinde 80+ kişi ve kurumla çalıştık, çalışıyoruz.