Ara
Close this search box.

Web Sitesi

Kurumsal, E-AVM, Kişisel

Bir işletmenin çevrimiçi varlığı, başarısı üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Teknoloji çağında olmamıza rağmen, bazı işletmeler, müşterilerinin çoğunluğunun satın alma işlemi yapmadan önce web sitelerini ziyaret edeceklerinin farkında değiller. Bundan yola çıkarak küçük işletmelerin neredeyse %50’sinin bir web sitesi olmamasını duymak şaşırtıcı olmayacaktır.

Neler Sunuyoruz

Bize olan güveni önemsiyoruz. Müşterilerimiz işimizi iyi yaptığımız için bizi ve çalışmalarımızı seçiyor.

Web Tasarım & Düzenleme

 • Organizasyon, Kurumsal
 • E-Alışveriş
 • Kişisel, Portfolio, Landing

Pratik ve Hızlı Çözümler

 • Hızlı Planlama
 • Çabuk Aksiyon
 • Net İletişim

Profesyonel ve Deneyimli

 • Geniş Hizmet Ağı
 • Yılların Deneyimi
 • Hedef Odaklı

Nasıl Çalışıyoruz?

Bir işletmenin çevrimiçi varlığı, başarısı üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. İçinde olduğumuz teknoloji çağında olmamıza rağmen, bazı işletmeler, müşterilerinin çoğunluğunun satın alma işlemi yapmadan önce web sitelerini ziyaret edeceklerinin  farkında değillerdir. Bundan yola çıkarak küçük işletmelerin neredeyse %50’sinin bir web sitesi olmamasını duymak şaşırtıcı olmayacaktır.

Güçlü bir çevrimiçi varlığa, özellikle bir web sitesine sahip olmak, işlerinizin artmasına oldukça yardımcı olur. Elbette web siteniz işletmenizin kalitesini yansıtacak profesyonellikte olacak. 

Farklı büyüklükteki çok sayıda şirketin, organizasyonun web sitesi çalışmalarını yürütmekteyiz.

Arşipel Art Project olarak video çekimlerinizde tarzımızı, müşterilerimizin önceliklerine göre şekillendiriyor, en iyi görüntüleri oluşturmak için çalışıyoruz. Grafik tasarım, kurumsal kimlik, web sitesi hizmetlerimizle uyumlu çalışmalar ortaya çıkartıyoruz.

Panel, Sempozyum, Kongre gibi etkinliklerinizi çevrimiçi gerçekleştirmek veya geniş kitlelere duyurmak için; ürününüzü internetten satabilmeniz için; çalışmalarınızın, kurumunuzun fark edilebilmesi için bize ulaşın.

Süreçlerimiz genelde:

 1. Tanışma
 2. Firma, kişi, etkinlik, ürün tanımı
 3. Alan adı ve hosting alımı
 4. Site Haritası 
 5. Renk paleti, logo, görsel, metin seçimi
 6. Kurgu
 7. Web Sitesi Teslimi

adımlarından oluşmaktadır. Web sitesi çalışmalarımızda WordPress altyapısı kullanmaktayız. WordPress hem kullanıcı dostu, hem güvenli, hem de düzenleme seçeneği fazla olan bir altyapıdır.

Önemli Soruları Cevaplayın

Bir web sitesine sahip olmak, işletmeniz için önemlidir çünkü web siteniz soruları yanıtlayabilir. Müşteriler çoğu zaman, bir işletme hakkında temel bilgileri öğrenmek için internete bakmayı tercih eder.

Bir web sitesine sahip olmamak, size ulaşmak ve hizmetleriniz hakkında soru sormak isteyen tüm potansiyel müşterileri kaçırmak anlamına gelir.
Ek olarak, web siteniz, işletmeniz hakkında toplumun hızlıca ulaşabileceği yerde olmasını isteyeceği temel bilgileri iletebilir. Bir web sitesi en önemli fonksiyonu tüketicilerin sorularına yanıt verme yeteneğidir. Web sitesiniz olmazsa, sorular yanıtsız kalır ve müşteriler var olmaz.

Marka Değerinizi Gösterin

Web siteniz, tesadüfen rastlayan insanlara markanızın değerlerini kolayca iletebilir. Bunu sitenizin profesyonel görüntüsü, hedefe yönelik zengin içeriği, ziyaretçilerin işletmenizi seçip seçmeme konusunda karar vermelerine yardımcı olabilecek diğer önemli öğeler sağlar.

Ek olarak, ticari marka bilinci oluşturma, ziyaretçilere yerleşik ve başarılı olduğunuzu gösterir. Bu basit iletişim, yeni müşteriler edinmenize yardımcı olmak için yeterlidir.

Güven Verin

Günümüzün çevrimiçi çağında çoğu insan web sitesine sahip olmayan bir işletmeye (ne tür bir işletme olursa olsun) güvenmez.

Sitenize yerleştireceğiniz referanslarınız ve tüketici görüşleri, hedef kitlenizin size olan güvenini artıracaktır.

Potansiyel Müşterileri Yakalayın

Bir web sitesi ideal olarak web ziyaretçilerinin hizmet alımlarını yakalamalıdır.

Sitenizin açılış sayfasına farklı ve stratejik harekete geçirici mesajlar yerleştirilmelidir. Sitenizi etkin bir şekilde yapılandırmak, yazılı ve görsel öğeleri doğru yerlere yerleştirmek, size rakipleriniz önünde avantaj sağlayacaktır.

Ortaya Çıkın

Web sitenizin gelişmesini sağlamanız için çevrimiçi görünlüğünüzü artırmanız gerekmektedir.

Örneğin, bir müşteri Google’da arama yaparsa, ideal olarak bu potansiyel müşterinin işletmenizi tesadüfen bulmasını istersiniz.

Çoğu web tasarımcısının size söylemediği şey, web siteniz SEO için optimize edilmedikçe istediğiniz verime hiç bir zaman ulaşamayacağıdır. SEO hizmetleri ve kurumsal web tasarımı konusunda uzman kişilerle çalışmak çok önemlidir. Eğer SEO’ya aşina değilseniz, SEO’nun ne olduğu hakkında daha fazla bilgi bizimle edinebilirsiniz.

Hizmetlerinizi Tanıtın

Web siteniz, işletmenizin sunduğu hizmetleri açıkça tanımlamalıdır. Bunu web sitenizde iyi yapabilirseniz, hem zamandan tasarruf eder, hem de müşteri çevrenizi genişletirsiniz.

Marka kimliğinizin ve hizmetlerinizin bir çok nedenden dolayı çevrimiçi olarak iletilmesi önemlidir. Bu da işletmenizin bir web sitesine ihtiyaç duymasının bir başka önemli nedenidir.

Verimli Kullanın

Hedef kitlenizin sadece belirli sayfalarda gezinmesinin yanı sıra, diğer kanallara da yönlendirilmesi önemlidir. Bu web sitenizin alaka düzeyini ve değerini artıracaktır.

Yetenekli bir web tasarım ajansı olarak Arşipel Art Project bu dönüşüm sürecini anlayacaktır.

7/24 Reklam

Web siteniz, işletmeniz için 24 saat açık bir reklam panosudur. İşletmenizin 7 gün 24 saat açık olmadığını varsayıyoruz.

En yoğun anınızda bile işletmenizin reklamını nasıl yapabilirsiniz?

Elbette web siteniz!

Ulaşılabilir Olun!

Web siteniz müşterilere adınızı, adresinizi ve telefon numaranızı göstermelidir. Çoğu insan, çevrimiçi bir veya iki sayfaya kolayca ulaşmadan sizinle nasıl iletişim kuracağını veya sizi nerede bulacağını bilemez. Müşterilerinizin size en kolay yoldan ulaşmasını sağlayın.

İletişime Geçin

Siz de Arşipel Art Project ile çalışmak istiyorsanız iletişime geçin, tekliflerimizi değerlendirin.

Dünyanın her yerinde olmasa da Türkiye'de uyum içinde 90+ kişi ve kurumla çalıştık, çalışıyoruz.