ANAKO Sürdürülebilirlik Logosu

Anako firmasının sürdürülebilirlik ilkelerini yansıtacak aynı zamanda firmanın çalışma alanını da yansıtacak logo çalışmasını yaptık.

ProSCon Stant Tasarımı

ProSCon stant tasarımı

ProSCon’un katılım sağladığı Proses Emniyeti Sempozyumu’ndan iki tanesi de stant tasarımını üstlendik. Tasarımı yaparken ProSCon’un verdiği hizmetleri özet olarak çarpıcı bir şekilde yansıttık

Acil Çıkış İSG Kutu Oyunu

Acil Çıkış Kutu Oyunu Tasarımı & Baskısı

Mühendislik, iş sağlığı ve güvenliği, grafik tasarım becerilerimizi birleştirerek sektörde konu ile ilgili tek olan “ACİL ÇIKIŞ” kutu oyununu işletmelerimize ProSCon ile beraber sunduk.

“Acil Çıkış” Kutu Oyunu

İş Sağlığı ve Güvenliği temalı kutu oyunu “Acil Çıkış”ı Evyap’ta personellerle beraber oynadık. Fotoğraf ve video çekimlerini yaparak Proscon için yayımladık.

Analiz Safety Web Sitesi

Analiz Safety mühendislik firmasının web sitesinin kurulumu ve çalışmalarının yürütülmesini üstleniyoruz.

Ekofest

Ekofest Etkinlik Görselleri

Kazdağı Ekofest ‘in 2015 yılında katılmamızın ardından üçücü, dördüncü, beşinci Kazdağı Ekofest etkinliklerinin afiş, broşür, banner, branda gibi bütün tasarımlarını yaptık.

DrumFest 2 – Davul & Perküsyon Festivali

DrumFest 2 etkinliğinin basılı ve dijital görsellerinin tasarlanması ve düzenlenmesi işi üstlendik. Afiş, branda, yaka kartı, bilet, el ilanı, grafik tasarım ..